/SYLWESTER W POLSCE 2018/2019 – Gdzie się bawić w sposób nietuzinkowy?
Sylwester w Polsce 2018/2019

SYLWESTER W POLSCE 2018/2019 – Gdzie się bawić w sposób nietuzinkowy?

Mamy grudzień! A to oznacza, że Sylwester 2018/2019 zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nie chcecie, żeby Nowy Rok zastał Was na kanapie, z pilotem od telewizora w ręku, czas zacząć poszukiwania, gdzie i jak spędzić ten ostatni i zarazem pierwszy dzień roku. Nie zwlekaj z decyzją, gdyż te najciekawsze propozycje uczczenia odchodzącego starego roku są wprost rozchwytywane.

Oto, co możemy Ci zaproponować:

BAL W CHMURACH W KOPALNI W BOCHNI

Sylwester organizowany 250 metrów pod ziemią? Proszę bardzo! Takie nietuzinkowe plenery noworocznej zabawy oferuje kopalnia w Bochni, która swoją imprezę zatytułowała „Bal w chmurach”- dość przewrotnie, prawda?

Oprócz balu, na którym będzie można oczywiście rozsmakować się w wykwintnych posiłkach, niewątpliwą atrakcją jest możliwość zwiedzenia kopalni oraz skorzystania z bogatej oferty SPA.

Więcej na: http://bit.ly/sylwester-w-kopalni

NOWY ROK NA SZCZYCIE PAŁACU KULTURY I NAUKI W WARSZAWIE

Jeśli chcesz się wspiąć na prawdziwe wyżyny sylwestrowego świętowania, polecamy spędzenie noworocznego balu w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie do dyspozycji gości będzie ponad 1700 m2 parkietu. Robi wrażenie, prawda? Jeśli dodać, że imprezę poprowadzi znany nam głos z Radia ESKA, prowadzący konferansjer i DJ – Paweł Pawelec, możemy być pewni, że pożegnamy stary rok z przytupem.

Dodatkową atrakcją będzie Karnawałowa Lekcja Tańca, która przygotuje nas do wejścia w nowy rok iście tanecznym krokiem i do, rzecz jasna, rozpoczynającego się karnawału. Przewodnikiem w świecie tańca będzie Robert Kochanek.

O północy zaś uczestnicy balu będą mieć przywilej obserwować największy pokaz sztucznych ogni w Polsce, z najlepszej zresztą perspektywy.

Któż nie da się skusić?

Więcej na: http://bit.ly/hity-na-czasie-z-pawelcem-w-pkin

SYLWESTER PO GÓRALSKU

Marzy Ci się śnieżny kulig, ognisko i góralska muzyka? Nic prostszego, w Internecie jest mnóstwo ofert zachęcających nas do spędzenia balu noworocznego w otoczeniu gór. Część propozycji dotyczy bardzo atrakcyjnych pakietów- pobytów weekendowych. Wśród tego typu ofert na uwagę zasługują te, w których możemy znaleźć np. propozycje skorzystania z góralskiego SPA, lub wykorzystania wyciągów narciarskich.

Dla leniuchów znajdą się propozycje degustacyjne związane z bogactwem smaków regionu- góralskich grzańców, bigosu gotowanego na „żywym” ogniu, grillowanych oscypków i innych pyszności, które pałaszowane na świeżym powietrzu zyskują jeszcze na aromacie i smaku.

A jeśli to wszystko to za mało, polecamy „lot miotłowy”! Kultowa atrakcja Czardworka. Lot odbywa się po ponad stumetrowej linie zawieszonej na wysokości 20 m nad ziemią. Dosłownie leci się pomiędzy Wieżą Świętego Spokoju w Czardworku, a rozłożystym dębem, który znajduje się za Dolinką Huculską.

Prawda, że impreza z polotem?

Więcej na: http://bit.ly/zbojnicki-sylwester-bieszczady

PIWNY SYLWESTER W CIESZYNIE

Piwo bez limitu, czyli to, które leje się strumieniami i to, które degustuje się w niewielkich ilościach…Zwiedzanie browaru w Cieszynie z profesjonalnych przewodnikiem, degustacja wyrobów regionalnych… To dodatek do sylwestrowego balu, czy może już główna atrakcja? Z pewnością będzie złociście i aromatycznie. Bal nie tylko dla miłośników piwnego trunku, ale także dla tych , którzy szukają alternatywy dla sztampowego Sylwestra… Tutaj impreza będzie na pewno „swojska”, bo biesiadna.

Klimat będą tworzyć stroje lat 20. i 30…

Więcej na: http://bit.ly/sylwester-w-browarze-zamkowym-cieszyn

SZLACHECKA FANTAZJA SYLWESTROWA NA MAZURACH

Jeśli zastanawiasz się, jak niegdyś bawiła się szlachta, jaki rozmach miały uroczystości organizowane np. w XVI-XVII wieku, możesz przekonać się o tym osobiście, wybierając propozycję Sylwestra w Rucianem-Nidzie.

Czego się spodziewać? Najprościej rzecz ujmując- niespodziewanego, bo w programie przewidziano dla gości liczne atrakcje: asani będą mieli okazję zasmakować fechtunku szablą, czy strzelania z armaty, zaś białogłowy będą mogły mierzyć się w rzucie wiankiem, który może wywróżyć zamążpójście… Natomiast z pewnością wszyscy, niezależnie od płci, zjednoczą się przy degustacji miodu pitnego.

Czy może być lepiej? Otóż może, bo organizatorzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości- rodziców, przygotowali ofertę sylwestrową także dla… dzieci. Liczne konkursy, zabawy utrzymane w bajkowym klimacie i prowadzone przez animatorów dopilnują, by pociechy nie mogły się nudzić, a dorośli mogli się bawić…

Prawda, że rodzinny Sylwester może być wspaniały?

Więcej na: http://bit.ly/sylwester-na-mazurach-2019


Znalazłeś coś dla siebie? A może masz własne patenty na udany wieczór sylwestrowy? Jeżeli tak, podziel się nim z nami w komentarzu. Czekamy na Wasze plany, jak zamierzacie bawić się w tym roku żegnając stary i witając nowy rok?