/Weekend za pół ceny
Weekend za pół ceny

Weekend za pół ceny

Choć listopad na dobre zagościł w naszych kalendarzach i za naszymi oknami, nie poddawajmy się jesiennej aurze. Nawet krótkie, chłodne i deszczowe dni można efektownie i efektywnie wykorzystać. Wystarczy wziąć udział w akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”.

Przed nami druga w tym roku i piąta ogółem edycja akcji. Idea jest prosta: akcja ma zachęcić do zwiedzania Polski wszerz i wzdłuż. Dzięki założeniu, że konkretny weekend (w tym przypadku 22-24.11.2019r.) to weekend 50% obniżek cen noclegowych, można pojechać w miejsca, które dotychczas były dla nas nieosiągalne.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” zmobilizowała setki hoteli, pensjonatów, obiektów agroturystycznych, czy centrów odnowy SPA do przygotowania bogatej oferty, która kusi także tych, którzy z reguły nie lubią ruszać się z domu. W tym roku padła rekordowa liczba partnerów wspomnianej akcji- 757, którzy na różne sposoby przekonują turystów, że Polska jest piękna i warto ją zwiedzać o każdej porze roku.

Warto wspomnieć, iż propozycja „weekendu za pół ceny” nie dotyczy wyłącznie bazy noclegowej (stanowi ona 40% wszystkich ofert), lecz także obiektów gastronomicznych, czy kulturalnych.

Dzięki takim akcjom zyskują zarówno branża turystyczna, która może dotrzeć do szerokiego grona klientów, jak również sami turyści, którzy dzięki zniżkom cen mogą zobaczyć więcej.

Obiekty turystyczne biorące udział w akcji Weekend za pół ceny

Przygotowaliśmy dla Was listę obiektów, które przyłączyły się akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” i podzieliliśmy je na poszczególne województwa.