/Sylwester 2018/2019 za granicą – LAST MINUTE
Sylwester 2018/2019 za granicą

Sylwester 2018/2019 za granicą – LAST MINUTE

Wielkie końcoworoczne odliczanie trwa! Wraz ze zbliżającym się końcem roku, oferty na sylwester 2018/2019 za granicą tanieją i kuszą możliwością przywitania 2019 roku nie tylko w tradycyjny sposób, lampką szampana na sali balowej…

Touroperatorzy prześcigają się w pomysłach uatrakcyjnienia nam zimowego wypoczynku, którego głównym punktem ma być oczywiście Sylwester.

Wśród tych najciekawszych znajdują się zarówno te, które uwodzą tropikalnymi pejzażami, jaki również te, które oferują dreszczyk grozy… Chcecie się przekonać? Zapraszamy do lektury!

SYLWESTER W CIENIU REAKTORA JĄDROWEGO – CZARNOBYL – UKRAINA

Jeśli macie ochotę przywitać nowy rok wstrząsani dreszczem grozy, ta oferta jest w sam raz dla Was!

Pobyt w tzw. Strefie obejmuje kilka dni, jest więc możliwość cofnięcia się w czasie do 1985 roku i przyjrzenia się z bliska Prypeci i temu, co zostało po czarnobylskiej niesławnej elektrowni jądrowej.

Czarnobyl
Czarnobyl – fot. pexels.com

Przewidziane zostało zwiedzanie obiektów w asyście profesjonalnego przewodnika, a spacer po Czarnobylu-2 i Prypeci z pewnością pozostawi w Waszej pamięci niezatarty ślad. Widok wyłaniającego się z oparów i mgieł opuszczonego wesołego miasteczka, ziejące pustką okna porzuconych domów, opustoszałe place to sceneria jak z filmu grozy. Tych wrażeń nie da się porównać z niczym innym.

Sama impreza sylwestrowa będzie miała również niezwykle klimatyczną oprawę: radziecka muzyka, szampan, menu z tamtych czasów, a nawet Dziadek Mróz. Wszystko wliczone w koszta. Wystarczy odpowiednio się „nastroić” na powrót do kultury minionego ustroju.

Więcej na: http://bit.ly/2zOOEaK

SYLWESTER W CIENIU PIRAMID

A gdyby tak wypić szampana z Tutanchamonem?

Krystalicznie czysta woda, ciepły piasek przesypujący się pod stopami i cień palm… Czy Sylwester może mieć tropikalny klimat? Jak najbardziej! Jeśli dodamy do tego wycieczkę na Saharę, zwiedzanie piramid i wypad na tradycyjny suk- otrzymamy sylwestrową ofertę idealną dla wszystkich miłośników orientu i wszystkich… europejskich zmarzluchów…

Touroperatorzy przygotowali bardzo szeroką ofertę wyjazdów do Egiptu- od tych 3.-4. dniowych po 2. tygodniowe. Wszystko zależy od naszego apetytu na słońce i…zasobności portfela.

Tak czy inaczej przeważają oferty all inclusive, w których wliczone zostały przyjęcia sylwestrowe oraz atrakcje konkretnego hotelu takie jak: SPA, baseny, czy (naturalnie) dostęp do morza. Warto przypomnieć, że w grudniu temperatura Morza Czerwonego wynosi niemal tle samo co powietrza i oscyluje wokół 22-23 st. Prawda, że przyjemnie?

Więcej na: http://bit.ly/2rqF4Xe

SYLWESTER NA NARTACH

Lubisz spędzać czas aktywnie, oddychać świeżym, górskim powietrzem, a po sportowym wysiłku marzysz o odpoczynku w cieniu palm? Czy takie wywrotowe połączenie jest w ogóle możliwe?

Ależ naturalnie! Zapraszamy na Sylwestra w góry Sierra Nevada!

Leżąca na samym południu Hiszpanii Andaluzja łączy uroki lata z przywilejami zimy- prawda, że niezwykłe? Jak to wykorzystać? Otóż w Internecie znajduje się sporo ofert sylwestrowych uwzględniających… zamiłowanie turystów do narciarstwa. Nic więc prostszego: wykupić wyjazd sylwestrowy z opcją śnieżnego szaleństwa narciarskiego i możliwością kąpieli w Morzu Śródziemnym na Costa del Sol (oddalonym o ok. 70 km).

Bal sylwestrowy jest tutaj dodatkiem, skądinąd bardzo miłym. Pomiędzy zaliczaniem kolejnych zjazdów z oszałamiających stoków Sierra Nevada, możemy zachłysnąć się urokiem Grenady, która po prostu zniewala urokiem średniowiecznej architektury oraz wspomnieniem państwa muzułmańskiego.

Więcej na: http://bit.ly/2QdwidT

SYLWESTER Z MYSZKĄ MICKEY – DISNEYLAND – FRANCJA

A może bajecznie bajkowy Sylwester w asyście postaci z filmów Disney’a?

Któż z nas, będąc dzieckiem, nie marzył o wyjeździe do Disneylandu? Nie pragnął zanurzyć się w magiczny świat dostępny jedynie w telewizyjnych kreskówkach? Otóż, teraz to marzenie jest w zasięgu ręki- wystarczy odrobina determinacji i nasze dziecięce sny spełnią się z nawiązką!

DISNEYLAND
Sylwester w DISNEYLAND – fot. pexels.com

Touroperatorzy proponują pakiet wyjazdowy na sylwestrowy bal w Disneylandzie, jednak w swym programie nie ograniczają się jedynie do parku rozrywki. W czasie pobytu możemy mieć okazję gruntownie zwiedzić Paryż (w tym jego najważniejsze miejsca takie jak: Luwr, Ogrody Tuilieres i plac Concorde na Champs Elysees, Łuk Triumfalny z możliwością wyjścia na taras widokowy itp.).

Pożegnanie starego roku odbędzie się w bajkowej scenerii Parku Disneyland czekają atrakcje z różnorodnych krain „Fantazji” – baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, „Pogranicza” – znanego z westernów Dzikiego Zachodu, „Przygody” – krainy poszukiwaczy skarbów i „Wynalazków” – świata technologii i przyszłości. To tutaj czekają pięknie oświetlone trasy, parady postaci i przedstawienia. Przełom starego i nowego roku zaznaczy spektakularny pokaz fajerwerków.

Więcej na: http://bit.ly/2rkw0Dc


Na koniec zostawiamy Was ze starym porzekadłem, które być może przekona Was do któregoś z powyższych pomysłów. Otóż „pamiętajcie, że jaki Sylwester, taki cały rok„. Warto więc się postarać, by był on zupełnie wyjątkowy, czego Wam serdecznie życzymy!